Nasıl Çalışır

Trozelders' i neden kullanmalısınız ?

Her hafta yüzlerce öğrenci Trozelders ile öğretmen buluyor

Nasıl Çalışır ?

Nerede yaşarsanız yaşayın, sizi bulunduğunuz bölgede inanılmaz bir öğretmenle tanıştırabiliriz Bölgenizdeki en iyi eğitmenlerin özel listesini görmek için almak istediğiniz dersi ve konumumuzu girmeniz yeterlidir.

Eşleşme

Bir kaç dakika içerisinde öğretmen bul veya gelişmiş arama ile sizin için ideal öğretmeni bulabilirsiniz. Doğru öğretmeni bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Beklentilerinizi karşılayacak bir öğretmen bulmanıza yardımcı olacağız. Profesyonel danışmanlarımızı 0552 002 66 58 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Tanışma

Uzman, favori ve doğrulanmış öğretmenler ile diğer öğretmenlerden sizin için ideal olan birini seçebilirsiniz. Sizin için uygun olan öğretmenlere sınırsız mesaj atanabilir, soru sorabilir veya teklif gönderebilirsiniz . Hedeflerinize ulaşmanıza gerçekten yardımcı olabilecek bir öğretmen bulduğunuzdan emin olmak istediğimiz için mesajlaşma konusunda herhangi bir sınırlama getirmedik.

Öğretmenlerle tanışıp öğretmenlerin niteliklerini karşılaştırabilir, öğrenci yorumlarını okuyabilir ve böylece doğru seçimi yapabilirsiniz.

Anlaşma

Öğretmeninizle, ödeme ve ders işleyiş şekline ilişkin detaylar hakkında konuşabilir; dersi evinizde, öğretmeninizin evinde veya ofisinde ya da kararlaştırdığınız cafe, kütüphane vb üçüncü bir yerde yapacağınız konusunda anlaşabilirsiniz.

Derse başlama

Eğitmeninizle birlikte müsait zamanı kararlaştırarak hemen derse başlayabilirsiniz. Özel bir eğitmenin kişisel ilgisi her zamankinden daha hızlı ve daha kolay öğrenmenizi sağlayacaktır.

%100 Memnuniyetiniz için çok çalışmaktayız.

İyi bir özel ders eğitmeni bulmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, ancak ders aldığınız eğitmemeden % 100 memnun değilseniz, başka bir öğretmen bulmamız konusunda çekinmeyin, bize bildirin.