Politikalarımız


Politikaların Korunması

1.Genel Bakış

1.1 Trozelderler kullanıcı bilgi standartlara uygun koruma sağlamayı kullanmak. Kullanıcılarımızın güvenliği bizim için büyük önemdedir.

1.2 Sitemizin koordinasyon politikaları, ücretli ve öğretmenlerin kendileri için doğru seçim yapma ders almaları veya ders vermeleri üzerine yazmak.

2. Mevzuat

2.1 Sitemiz ve koordinasyon politikalarımız, sistemimizin işlemesini sağlamak için bizim.

2.2 Bu politikalar Gizlilik Politikası, Şartlar ve Koşullarımızla birlikte okunmalıdır.

3. Politikaların Amaçları

3.1 Trozelderler, mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı ve öğrenebileceği doğru bir deneyim sağlamayı hedefliyor.

3.2 Bu politika, web sitemiz veya derslerle ilgilenen tüm Trozelder kullanıcılarını (eğitmenler ve eğitmenler) korunmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

3.3 Bu politika, Trozelders tüm haber (ilet, öğrenciler ve eğitmenler) sorumluluklarını ana hatlarıyla belirtmektedir. Herkesin bu politikaya, şartlar ve koşullarımıza uygun davranması.

3.4 Bu politikanın yanı sıra, Trozelder kullanıcıları (eğitici, öğrenciler ve eğitmenler) Çocukların Korunması Politikasına ve ilgili tüm mevzuata uymalıdır.

3.5 İçerik kazanmakla ilgili bir sorun, derhal ilgili siparişle ve Trozelders ile iletmek.

3.6 Bu politikada yer alan koşullardan herhangi birine uyulmaması, hizmetlerimize erişiminin kısıtlanmasına ve hizmetlerimizden kalıcı olarak engellenmesine neden olabilir.

4. Trozelders Sorumlulukları

4.1 Trozelderler, bir eğitmen profilinin web Sitesinde ne zaman yayınlanacağı ve diğer bu erişilebileceği karar verilecek.

4.2 Trozelders, zamanla tüm eğitmenlerin bulmasını kontrol etmek için makul çabayı gösterecektir.

4.3 Trozelders'i kullanan her eğitmenin, web Sitesini kullanmak için profil bilgisi doğrulatması. Trozelders, eğitmenin yapmak “Doğrulanmış Profil” yapmak için eğitmenlerin gerçek bilgi olup olmadığını kontrol etmek ve doğrulamak için makul çabayı gösterecektir. "Doğrulanmış Profil", eğitmenlerin web sitesindeki profil sayfalarında "Doğrulanmış Profil" rozetini gösteren ve bilgilerinin doğru eğitmen olduğunu gelir profildir. Trozelder, “Doğrulanmış Profil” başka bir bilgiyi doğrulayamaz. Doğrulanmış profil olup olmadığına göre seçim yapmak tamamen öğrencinin takdirindedir.

4.4 Trozelders, yeni eğitmenlerin iki referans vermesini talep eder. Referansların isimleri ve soyadlarının ilk harfi referanslar kısmında yayınlanır. Eğitmen, referanslarının öğrencilerle paylaşılabileceğini kabul eder. Trozelders, sınav referanslarla geçebilir. Trozelders, bu yüksek kaliteli süprüntü veya içeriğinden sorumlu değildir.

4.5 Trozelders eğitmen profil sıralaması; profil yazısı, hızlı mesajlaşma, blog yazısı sayısı ve düzenli site ziyaretlerine bağlı olarak arama motoru sonuçlarında sıralarda yer alacak. Trozelders, herhangi bir zamanda sıralanma doğru hakkı saklı tutar. Bu sıralamanın amacı, kendi için doğru eğitmeni bulmalarını sağlamaktır.

4.6 Trozelders, eğitmen eğitmenin geliştirmesi ve daha iyi hizmet sağlaması aldıkları eğitmeni değerlendirmeye teşvik eder. Bunun için onun için kullanımı için puanlama, toplamda alacakları yüz puanı ile ücretsiz ders vermeyi kullanma. 1 adet ders olacak olan ders ücretinin% 50'si karşılanacak. “Öğretmen değerlendirme” herhangi bir inceleme, yorum veya yaptırme yazılımı.

4.7 Trozelderler, Öğrencilerin ve Eğitmenlerin bilgilerini korumak için makul olduğunu düşündüğünü öğrenmek için.

4.8 Trozelderler, tüm Amaç Gizlilik Politikamıza uygun olarak korumayı amaçlı.

4.9 Trozelderler, web yayın yayınları ve öğrenciler ile eğitmenler arasında izleyebilecektir. Trozelders, öğretmeni ve eğitmenlerin ders almasına ve vermesine yardımcı olmak, web Sitesinin kullanılmasını durdurmak ve tüm kullanıcıları korumak bunu yapar.

4.10 Trozelders, videolar arası ders videoları ve diğer sözleri (soru vb) Trozelders'in malıdır. Eğitmenlerin videodan kazançlarıyla ilgili web siteleri hakları saklıdır.

4.11 Trozelders, geliştiren ders videoları ile ilgili, hizmetimizi iyileştirmek veya bir şikâyet veya telif vb. Durumların raporlandığı herhangi bir gözden geçirebilir.

4.12 Trozelders, Ürkütücü ve refahına odaklanarak, olası yasadışı incelikeye alabilecektir. Trozelders, belirli bir dersle ilgili olarak bir suçun geldiği / geldiği bir kaydı yasal mercilerle paylaşacak ve yetkililerin erişmesine izin verilecek.

4.13 Trozelderler, şikâyetlerin derhal ve şartlar ve koşullarımıza uygun olarak değerlendirmesini sağlamaya çalışacaktır.

4.14 Trozelders, tüm kullanıcıları korumayı amaçladığından emin olmak için, bu politika ile gizlilik politikası, şartlar ve koşullarımızı düzenli olarak gözden geçirecektir.

5. Öğrenci Sorumlulukları

5.1 Öğrenciler kendileri veya başka bir öğrenci için eğitmen talep etmek için en az 18 yaşında olmalıdır. 18 yaşın öğrenciler, eğitmen talep etmek için, ebeveyn veya yasal vasi ile temsil edilmelidir. Eğitmen ile ebeveynden izin alan öğrenci arasındaki herhangi bir anlaşmazlıktan Trozelders sorumlu değildir.

5.2 Öğrenciler tüm kişisel ve iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olmasını sağlamalıdır.

5.3 Öğrenciler yakın arkadaşları ile eğitmen arsında web Sitesi uygun olmayan bir iletişim kurmadıklarından, eğitmen istenmeyen iletişimleri bildirmelidir. 

5.4 Öğrenciler, web Sitesinde verilen eğitmen çocuk oyunları için kendi kararlarını vermelidir. Trozelders, web sitesindeki tüm içeriğin bütünüyle, doğru veya güncel garanti edemez.

5.5 Öğrenciler web Sitesinde verilen eğitmenlerin hizmetleri hakkında kendi kararlarını kullanmalıdır. Her bir öğretmenin gönderilmesi web Sitesinde yayınlamadan önce görmek için belirli kontroller yapmamıza rağmen; öğrenci, eğitmenle ders konusunda anlaştıklarında, eğitmenler tarafından yapılan ve onlarla ders alma kararlarını yönlendirebilecek her türlü bilgiyi kontrol etmekten sorumlular. (Eğitmenin değeri, profil doğrulaması ve nitelikler dahil, ancak bunlarla olmamak üzere gerekli kontrolleri sağlamakla yükümlüdürler.)

5.6 Öğrenciler, gönderilen mesajlar da iletilmek üzere, kendileri veya web Sitesinde temsil ettikleri gönderenler ve küçük düşürücü, saldırgan veya yasadışı materyaller göndermemelidir.

5.7 Öğrenciler web sitemizde gördükleri küçük düşürücü, saldırgan veya yasadışı materyalleri Trozelders'e bildirilir.

5.8 Öğrenciler, 18 yaşından küçük bir öğrenci ile öğretmeni öğretmek, çocuğu öğretmenle yalnız bırakmamalıdır. Öğrencilerin davranışları veya endişeleri bildirmeleri için yakın bir hediye alınmalıdır. Ebeveyn dersi, öğretmenin ve öğrenmenin seslerini duyabileceği veya görebileceğinde dışarıda olabilir. Öğrencilere (varsa) endişelerini bir veli veya yasal vasiye bildirmelidir.

5.9 Öğrenciler fiziksel çevrenin olmayacağı emin olmalıdır. Uygun görmedikleri bir yerde dersin yapılmasından kaçınmalıdırlar.

5.10 Öğrenciler, eğitmenlere saygılı davranmayı ve kötü niyetli davranış veya maruz kalma konusmamasını sağlamalıdır.

5.11 Öğrenciler, eğitmene ya da eğitmen tarafından uygunsuz bir öneri yapılmamasını sağlamalıdır.

5.12 Öğrenciler hem sitenin (çevrimiçi) hem de çevrimdışı (yüzyüze) eğitimde kendi güvenliklerinden sorumludur. Bu konuda doğabilecek sorunlardan Trozelders'in sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.13 Öğrenciler, Şartlar ve Koşullarımız herhangi bir şikâyeti rapor olarak bildirilmelidir.

5.14 Öğrenciler, koruma endişelerini veya piyasaya açılan ve Şartlar ve Koşullar ve Koşullar uygun olarak derhal yasal mercilerle paylaşmalı ve Trozelders'e bildirmelidir.

6. Eğitmen Sorumlulukları

6.1 Eğitmenler, Trozelders çalışanı değildir ve web sitelerinde gerçekleştirdikleri eylemlerden yalnızca kendileri sorumludur.

6.2 Eğitmenler, 18 yaşın öğrencilerle temasa geçerse, bu durumda öğrencinin öğrenim görmesine izin veren bir ebeveyn veya yasal vasi ile temsil ile temsil sağlamalıdırlar.

6.3 Eğitmenler, ebeveyn veya yasal vasisinin yerine 18 yaşından küçük bir öğreniciyle ders kendi veya öğrenci devam etmekte rahat hissetmezlerse dersi iptal edebilirler.

6.4 Eğitmenler, web sitesinde verdikleri kişisel iletiler ve kişisel beyanlarının doğru ve hiçbir şekilde yanıltıcı olmamasını sağlamaktan sorumlu. Doğruluğunu korumak için bu bilgileri güncellemeleri gerekir. Bu teklif yüklenmesini kontrol etmekten Trozelders sorumlu değildir.

6.5 Eğitmenler, gönderilen mesajlar da iletilmek üzere web sitesinde temsil ettikleri içeriklerden sadece kendileri sorumlular. Küçük düşürücü, saldırgan veya yasadışı içerikler göndermemelidir.

6.6 Eğitmenler, web sitesinde gördükleri küçük düşürücü, saldırgan veya yasa dışı materyalleri derhal Trozelders'e bildirmelidirler.

6.7 Eğitmenler, web sitesinde öğretmen Profili oluşturduktan itibaren, herhangi bir zamanda ve herhangi bir suçla mahkmiyet veya cezai soruşturma geçirmiş ise bunu Trozelders'e açıklamalıdır.

6.8 Eğitmenler, Trozelders'te bulunmaları uygun olmadıklarının belirlenmesine yol açabilecek diğer ilgili bilgileri açıklamalıdır.

6.9 Profilinin isteyen eğitmenler, Şartlar ve Koşullar'ın 1.15'inci maddesinde belirtilen gereksinimleri karşılamalıdır.

6.10 Eğitmenler, öğrenciye özel ders hizmetini sunmak isteyip istemediklerine çocuklara kendileri karar verilecek.

6.11 Eğitmenler güvenli bir ders yaptığından emin olmak için her türlü tedbiri almak için kendi poliçeleri ile vergi kayıtlarını yaptırmaktan ve korumaktan sorumlular.

6.12 Eğitmenler, ders öğrenciye uygunsuz görüntü veya belge göstermemesini sağlamalıdır.

6.13 Eğitmenler; yaşları, kültürleri, yetenekleri, cinsiyetleri, dilleri, ırksal kökenleri, dini inançları ve / veya cinsel kimlikleri ne olursa olsun öğrencilere adil ve önyargı ve ayrımcılık yapmadan davranmalıdır.

6.14 Eğitmenler, çocukları zarardan, ayrımcılıktan ve aşağılayıcı muameleden korumak ve haklarına saygı göstermek için tüm içerik göndermeli.

6.15 Eğitmenler, öğrencilere değer vermeli ve öğrenciye katkılarını (derslerini) ciddiye almalıdır.

6.16 Eğitmenler, başkaları için ebeveynler ve çocuklarla ortak çalıştıkları emin olmalıdır.

6.17 Eğitmenler kullandıkları dilin uygun, rahatsız edici veya ayrımcı olmamasını sağlamalıdır.

6.18 Eğitmenler, öğrenci ve ebeveyne uygunsuz öneride bulunmamalı ya da öğrenci tarafından öneri yapılmamasını sağlamalıdır.

6.19 Eğitmenler, öğrenci ve ebeveynle olan her türlü iletişiminde eğitmen rollerine uygun davranmalı, iletişim ve davranışlarının seçildikleri alanla olmasını sağlamalıdır.

6.20 Eğitmenler, web Sitesi üzerinde veya web sitesi öğrenci ile uygun bir iletişim kurduğundan emin ve uygunsuz iletişimleri Trozelders'e bildirilmelidir.

6.21 Eğitmenler ve öğrenciler, hem de çevrimdışı (yüzyüze) kendi güvenliklerinden sorumludurlar.

6.22 Eğitmenler, Şartlar ve Koşullarımıza uygun olmayan herhangi bir şikâyeti bildirilmelidir.

6.23 Eğitmenler ve öğrenciler, güvenlik endişelerini veya yasadışı derhal yasal yasal mercilere ve Trozelders'e bildirilmelidir.

7. Ebeveyn / Sorumlu Yetişkin Sorumlulukları

7.1 Ebeveynli / sorumlu, öğretmenininden olacak ve öğretmenin öğrenciye uygun olmak emin olmak için makul kontroller yapacaktır (gerekirse eğitmenin mezuniyet belgelerini gözden geçirmek dahil).

7.2 Ebeveyn / sorumlu yardımcı, öğrencinin Trozelders'in Çocukları Koruma Politikasından tam olarak bilgilendirilecek.

7.3 Ebeveyn / sorumlu sorumlu, ders boyunca öğrencinin refahından daima sorumlu olacaktır.

7.4 Ebeveyn / sorumlu olacak, ders boyunca öğrencinin fiziksel ortamından daima güvenli ve uygun olmayacaktır.

7.5 Ebeveynler, 18 yaşından küçük bir öğrenci ile öğretmeni ders öğretmek, çocuğu öğretmenle yalnız bırakmamalıdır. Öğrencilerin davranışları veya endişeleri bildirmeleri için yakın bir hediye alınmalıdır. Ebeveyn dersi, öğretmenin ve öğretmenin seslerini duyabileceği veya görebileceği bir mesafede dışarıda olabilir. Öğrencilere (varsa) endişelerini bir veli veya yasal vasiye bildirmelidir.

7.6 Ebeveyn / sorumlu, öğretmenlerin öğrenci tarafından saygı ve adaletle muamele görmesini ve kötü niyetli veya dile maruz kalmamasını ifade edin.

7.7 Ebeveyn / sorumlu, öğretmen ya da öğrenci tarafından uygunsuz öneriler öneriler yapılmamasını bedava.

7.8 Ebeveyn / sorumlu, öğretmenin mesajlaşma ve ders oturumları öğretmenle uygunsuz iletişim kurmamasını yardımcı olur.

7.9 Ebeveynlik / sorumlu, öğretmen ve öğrenci arasındaki karşılıklı görüşme ilişkisi.

7.10 Ebeveynler, eğitmenle olan her türlü iletişim ve davranışlarının seçildikleri alanla iletmek sağlamalıdır.

7.11 Ebeveyn / sorumlu sorumlu, bir öğretmenle olan herhangi bir anlaşmazlığı, bu belgede belirtilenlere uygun olarak Trozelders'e bildirilecektir.

7.12 Ebeveyn / sorumlu sorumlu, bu belgede belirtilenlere uygun olarak, bir öğretmen uygunsuz davranış veya yasadışı hemen yasal yasal mercilere ve Trozelders'e bildirilmelidir.

8. Bildirilen İhlal

8.1 Koruma Politikamızı ihlal ettiği bildirilen herhangi bir öğrenci veya eğitmen, bildirilen, ilgili makam tarafından araştırılana kadar sonsuza kadar sitede askıya alınacaktır. Onları askıya alma durumları hakkında bilgilendireceğiz ve rehberlik edeceğiz. İhlali bildiren öğrenci veya eğitmen, uygunsa karar hakkında bilgilendirilebilir.

8.2 Trozelders, Koruma Politikamızın ihlalleri için veri alma hakkında, nihai bir karar verme hakkını saklı tutar.

8.3 Trozelders, web sitesi yasadışı faaliyet için bildirilen herhangi bir öğrenci veya Eğitmen hizmetten men edilebilir yasal mercilere ve diğer ilgili kuruluşlara bildirilebilir.

9. Politikalarımızı ve Prosedürlerimizi Güncelleme

9.1 Bu Koruma Politikası ve Prosedürlerimiz, standartların için gerekli ve ilgili olmak emin olmak için Trozelderler düzenli olarak gözden geçirilecektir. 

9.2 Politika mesaj için zaman politikalarımızı gözden geçirmelisiniz.