Yardım Açıklaması

Akademik dürüstlük

Trozelders, sizi veya çocuğunuzu başarıya destekleyecek en geniş eğitmen kitlesi ile Türkiye'nin önde gelen özel ders sitesi olmaktan mutluluk duyar. Öğretme ve öğrenme bir ayrıcalıktır ve ciddiye alınması gerekir. Trozelders, öğrencilerin en iyi eğitmenleri  bulmalarına yardımcı olmak ve eğitmenlerin sorumlu, güvenilir ve başarılı bir iş kurmasını desteklemek için burada.

Web sitesini kullanmak için kaydolurken, her kullanıcı bir hesap oluştururken Trozelders'in Şartlar ve Koşullarını kabul eder. 

Öğrenciler aşağıdaki konularda Öğretmenlerle iletişim kurmak için Trozelders'i kullanmamayı kabul eder:
• Ödevlerin tamamlanması (Ödev yardımı hariç)

• Makale yazma ( Tez yardımı hariç)

• Sınavlarda soru çözme veya yardımcı olma

• Ya da kendi adına, çalışanları tehlikeye sokabilecek başka eylemler gerçekleştirmeyi

Eğitmenler Trozelders platformu ile hemfikirdirler:
• Öğrencilerin sınavlarında (Sınav anı, online sınav vb) veya testleri tamamlamasına yardımcı olmama konusunda

• Öğrencinin okulunun, üniversitesinin, akademik kurumunun veya işyerinin akademik dürüstlük politikasını veya diğer davranış politikalarını ihlâl edebilecek herhangi bir işlemde bulunmama konusunda

Trozelders hizmetlerinde hile yapmayı değil, sadece öğretmenlerin kolayca bulunması  amacıyla hizmet  sağlar; çünkü Trozelders, öğrenmenin önemli bir sorumluluk olduğunu düşünür ve yalnızca bir öğrencinin veya öğretmenin bütünlüğünü destekleyen hizmetleri kolaylaştırırız.

Trozelders, bu politikaya uymayan öğrencilere veya eğitmenlere karşı, platforma erişimi engelleme veya askıya alma hakkını saklı tutar.