Yardım Açıklaması

Öğrenciler ve Veliler için - Trozelders hangi konuları ve yaşları kapsar?

Trozelders, her düzeyde eğitim sunmaktadır. Bebeklerden yetişkinlere kadar hitap ediyoruz. Her konuda, her düzeyde deneyimli ve uzmanlaşmış çok çeşitli öğretmenlerimiz var, bu yüzden şüphesiz size yardımcı olabilecek bir eğitmenimiz olacaktır.

Bölgenizde size yardımcı olacak tüm eğitmenleri görüntülemek için anasayfadaki kolay arama, hızlı arama ve detaylı arama özelliğini kullanın. Kriterlerinizi uyan öğretmenlerden  birkaçını seçin ve özel dersle ilgili konuları konuşmak için onlara mesaj seçeneğinden bir ‘mesaj’ veya ‘teklif gönder’ seçeneğinden bütçenize uygun teklif gönderebilirsiniz yahut size uygun olduğunu düşünüyorsanız ‘ders talep et’ seçeneğinden doğrudan ders talep ederek ders rezervasyonu yapabilirsiniz.

Eğitmenlerin profillerindeki 'Verdiği dersler’e giderek hangi seviyelerde ders verdiğini görebileceksiniz. Şayet takıldığınız noktalar var ise eğitmene  bir mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca, ekranın üst kısmındaki çubuktaki ‘Öğretmen talep et’ seçeneğinden size uygun bir öğretmen talep  edebilirsiniz; bize ihtiyaçlarınızı bildirin ve sizin için öğretmen arama işini profesyonelce biz yapalım.