Yardım Açıklaması

Öğrenciler ve Veliler için – Doğru  bir eğitmeni nasıl bulabilirim?

Her öğrencinin kendileri için doğru eğitmeni bulmasını mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bunun için  ana sayfada bir arama yapın ve size uygun öğretmen profillerini inceleyin. Ayrıca eğitmenlerimizi ücret  ve değerlendirme başta olmak üzere bir çok konuya göre değerlendirebilirsiniz!

Derslerle ilgili soru sormak, onlara sohbet etmek ve dersleri birlikte organize etmek için bir mesaj gönderin.

Sizin için harika bir öğretmen bulma işini de yapmaktan mutluluk duyuyoruz, bu nedenle sizi bölgenizde yardımcı olabilecek öğretmenlerle temasa geçirmemizi isterseniz, "Öğretmen Talep Et" aracımızı kullanabilirsiniz. Daha sonra, yardımcı olabilecek uygun öğretmenlerin sizinle iletişim kurmasını sağlayacağız.

Eğitmen istemek için:
- Zaten bir hesabınız varsa, aradığınızı bize bildirmek için gösterge tablonuzdaki öğretmen talep et düğmesini kullanın. Bunu sayfanın üst kısmındaki çubukta görmek için hesabınıza giriş yapın.

Henüz bir hesabınız yoksa, öğretmen istemek için öğretmen talep et formunu doldurmanız yeterlidir. Herhangi bir sorunuz varsa, 0552 002 66 58  numaralı telefonu arayın. Pazartesi – Cumartesi günleri 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz; ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!