Yardım Açıklaması

Öğrenciler ve Veliler için – Seçtiğim öğretmenin doğru bir öğretmen olduğunu nasıl bilebilirim?

Çok sayıda değişken, öğrenci-öğretmen arasındaki ilişkiyi etkiler, bu yüzden öğrencilerin kendileri için 'doğru' öğretmeni bulmaları zor olabilir. Sonuçta, bir kişi için doğru olan öğretmen  diğeri için doğru olmayabilir! Öğrencilerin, doğru öğretmeni bulabilmeleri için öğretmenlerini seçerken en iyi seçimi yapmak için, ihtiyaç duydukları tüm bilgileri dayalı detaylı aramada girmeli veya  öğretmen talep ettiğinde ekibimize bu bilgileri vermelidirler.

Bununla birlikte, mükemmel bir hizmet sunmayı gerçekten önemseyen öğretmenlerle çalışmak istiyoruz. Bu yüzden her bir öğretmenin derecelendirilmesini sağlayarak sıralamada öne çıkmasını sağlıyoruz. Standartlarımızı karşılamadığını düşündüğümüz profilleri kaldırıyoruz.

Diğer şeylerin yanı sıra şunları da dikkate alıyoruz:
• Öğretmenlerin mesajlara ne kadar çabuk cevap verdiğini,
• Kaç öğrencinin onlarla rezervasyon yapmayı seçtiğini,
• Kaç tane öğrenci ile tekrar derse başladıkları ve birlikte aldıkları derslerin sayısı,
• Öğrencilerin derslerinde bıraktıkları yorumlar,
• Her bir öğretmenin profilinin kalitesi,
• Doğrulanmış profil olup olamadıkları,
• Trozelders olarak bizimle çalışmadaki profesyonellikleri.

Öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için elimizden geleni yaparak, öğretmenler ve öğrencilerle çalışmaya devam ediyoruz. Öğrenci ile öğretmen arasındaki diyalog, öğretmenin nasıl çalıştığı ve kimin harika bir hizmet sunacağı konusunda bize iyi bir fikir vermektedir.

Yaptığımız her şeye rağmen, her öğrencinin ilk seferde kendileri için doğru eğitmeni bulamayacağını biliyoruz, bu yüzden yeniden bir öğretmen bulabiliriz. Öğrencilere karşı %100 memnuniyet amaçlıyoruz.