Yardım Açıklaması

Öğrenciler ve Veliler için - Eğitmenlerinizin profil doğrulaması var mı?

Eğitmenlerin sitemizi kullanmak için profillerini doğrulatmaları gerekmez. Profil doğrulaması, eğitmenin vermiş olduğu dersle ilgili gerçekten resmi bir belgesinin olduğu anlamına gelmektedir. Bu nedenle öğrencilerin bilinçli bir seçim yapmalarına yardımcı olmak için buradayız. Doğrulanmış profile bakmadan öğretmen seçen çok sayıda öğrenicimiz var. Bu nedenle, sitemizde profili doğrulatmak öğretmenler için bir gereklilik (zorunluluk) değildir.

Bir öğretmenin göndermiş olduğu belgelere dayanarak eğitim bilgilerine ve profildeki bilgilerine bakılır ve profilleri doğrulanır. Bilgilerin doğru olması durumunda, profillerinde fotoğraflarının hemen altında bir ‘doğrulanmış profil ' rozeti (tik işareti) olacaktır.

Profil doğrulamasını yalnızca platformumuzda işleyebiliyoruz, ancak bu, bir öğretmenin temel kontrol veya polis kontrolü gibi bir doğrulamaya sahip olabileceği anlamına gelmez. Bu nedenle öğretmenin profili  doğrulanmış profil olmasa da, öğrenciye her zaman bilgileri doğrulatmasını tavsiye ederiz. Öğretmenlerinden ilk ders veya deneme dersi yaptıklarında  gerekli bilgi ve belgeleri getirmelerini isteyerek kendileri de bilgileri doğrulayabilir.

Eğitmenler, ilgili belgeleri Trozelders'e sunmadan, profil doğrulaması yapıldığını iddia edemezler.
'Profil doğrulaması', Web Sitesindeki profil sayfalarında ‘doğrulanmış profil’ rozetini gösteren bir Eğitmen anlamına gelir. Trozelders, eğitmenlerin kendileriyle ilgili olan ‘Doğrulanmış profil” rozeti verilmesi dışında sahip oldukları herhangi bir bilgiyi doğrulayamaz.