Yardım Açıklaması

Öğrenciler ve Veliler için - Öğrenim ücreti ne kadar?

Özel ders ücretleri, eğitimin seviyesine, seçilen konuya ve seçtiğiniz öğretmenin deneyimine, konuma ve bölgedeki özel ders taleplerinin yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Gizli yani profilde belirtilen dışında herhangi bir ücret yoktur, bu nedenle profillerinde gördüğünüz ücret, dersler için profilde belirtilen süre için ödeyeceğiniz ücrettir.

Genel olarak oturumlar saat başına 50 tl ile 180 tl arasındadır. Aradığınız dersin ücretini  öğrenmenin en iyi yolu konumuzu, şehrinizi ve bütçenizi  yazarak arama yapmaktır.

Bölgenize uygun olduğunu düşündüğünüz birini bulmakta zorlanıyorsanız, çevrimiçi (online) eğitim de alabilirsiniz! Çevrimiçi( online) ders veren yüzlerce harika çevrimiçi eğitmenimiz var ve bu, seyahat masraflarını ve seyahat süresini gerektirdiği için size mükemmel bir seçenek olabilir, bu da öğrenmeye odaklanmak için daha fazla zaman verir.

Her öğretmen, arama sonuçları sayfasında ve profillerini görüntülerken açıkça görebileceğiniz şekilde kendi ders ücretini belirtir ve buna trozelders ücretleri dahildir.