Yardım Açıklaması

Öğrenciler ve Veliler için - Nasıl ders talep edebilirim?

Aramalarda ilginizi çekebileceğini düşündüğünüz bir öğretmen profili buldunuz! Artık onlara “Mesaj Gönder ”, “Teklif Günder” veya “Ders talep et” seçenekleri sayesinde iletişim kurabilirsiniz. Veya “Ara” seçeneğinden, iletişim merkezimizi arayarak eğitmen ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir veya teklif sunabilirsiniz böylece kolayca ders talep edebilirsiniz. 

Mesaj Gönder 
İlginizi çeken eğitmenden hemen ders almak için emin değilseniz, öğretmene bir mesaj göndermenizi sağlayacak 'Mesaj Gönder' seçeneğini seçebilirsiniz. Öğretmenin yanıtı ve orijinal mesajınız mesajlarınızda görünür ve size yardım için uygun olup olmadıklarını görmek için bir sohbet yapabilirsiniz. Başka mesajlar da burada gösterilecektir. 

Ders Talep Et
Eğitmenin kendiniz için uygun olduğunu düşünüyorsanız ders almaya hazır olduğunuza karar verirseniz, dersi ne sıklıkla almak istediğinizi, kimin için istediğinizi, ne sıklıkla almak istediğinizi, düzenli alıp almak istemediğinizi ve bilgilerinizi girerek ders talep edebilirsiniz. Talepte bulunurken kendi müsait zamanınızı belirttiyseniz, ikiniz için daha uygun bir zaman olması durumunda bu durumu eğitmeniniz ile konuşabilirsiniz. 
Öğretmen ders vermek için yeterli vakte sahipse ve şartlarınız uyuyorsa, talep ettiğiniz zamanda veya uygun olduğunuzu söylediğiniz alternatif bir zamanda , ders planlaması yapabilirsiniz .
Belirlediğiniz müsait zamanda, öğretmeniniz müsait değilse dersi her ikiniz için de uygun olan farklı bir saat / tarihte ayarlama yapılabileceğini unutmayın. Bu durumda  bizimle iletişimde kalarak  her ikiniz için de uygun zaman planlaması yapabiliriz.

Teklif Gönder
Yapmış olduğunuz aramalarda ilginizi çeken öğretmenin belirtmiş olduğu ücret ile bütçeniz farklı ise öğretmene bütçenize uygun bir  teklif gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, dersi nerde almak istediğiniz, kimin için almak istediğinizi, ne sıklıkla almak istediğinizi, düzenli alıp almak istemediğinizi ve bütçenize ait bilgilerinizi girerek konu hakkında detaylı bilgiyle birlikte teklifinizi gönderebilirsiniz. 
Göndermiş olduğunuz teklif neticesinde, öğretmen ile teklifinize ilişkin mesajlaşabilir, anlaşmanız hâlinde derse başlayabilirsiniz. Öğretmen ile ücret noktasında anlaşamamanız halinde müşteri iletişim merkezimizi arayarak bütçenize uygun öğretmenleri kolayca bulabileceğinizi unutmayın.

Ara
Aradığımız eğitmenlerin profillerini inceledikten sonra ‘teklif gönder’, ‘ders talep et’ ve ‘mesaj gönder’ gibi araçları kullanarak vakit kaybetmek istemiyorsanız müşteri iletişim merkezimizi arayarak daha hızlı ve daha kolay bilgi alabilirsiniz. Böylece ders almak istediğiniz öğretmenle kısa süre içerisinde iletişim sağlayabilirsiniz.